Çiçek siparişleriniz ve Çiçek gönderileriniz için Online Çiçekci. Telefonla Sipariş : 0216 356 83 93   /   0216 356 53 50
 

   

Tropikana Çiçekçilik Hakkında...

Mayıs 1985 yılında Erenköy'de kurulan Tropikana Çiçekçilik kendine ait mülkünde 25 yılı aşkın tecrübeyle müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmeti internet ortamına taşımış ve en son teknoloji ile hazırlanmış olan online alışveriş sistemini siz müşterilerinin emrine sunmuştur.

İnternet üzerinden alışveriş yapan ve diğer müşterilerinin memnuniyeti için dünya üzerindeki interflora' ya bağlı 134 ülke ve yurt içindeki tüm illerdeki en kaliteli servisi verebilen çiçekçilerle çalışmaktadır.

Gönderdiğiniz tüm hediyelerin kişiliğinizi ve profesyonelliğinizi yansıttığının bilincinde olan Tropikana Çiçekçilik dakik ve kaliteli servis verebilmek için yeterli kadro ve dağıtım ağına sahiptir.

Sektörde kalitesi ve başarısıyla tanınan Tropikana Çiçekçilik online mağazasında her türlü taze çiçek, saksı çiçeği ve aksesuarlardan seramik kaplara kadar bir çok ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tropikana Çiçekçilik online sitemizde bulunan tüm çiçekler 100/% müşteri memnuniyeti garantilidir